Twoje Finanse
Michał Piłatowski

tel. 513-523-400

mail: twojefinanse.szczecin@gmail.com

adres:
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 8/15
71-214 Szczecin


Naszym Klientom oferujemy usługi z wielu dziedzin:
- Proponujemy pośrednictwo w uzyskaniu m.in pożyczek, chwilówek, leasingów, kredytów czy ubezpieczeń
- Prowadzimy szkolenia z zakresu sprzedaży (m.in ze sprzedaży bezpośredniej) i pozyskania klienta
- Pomagamy w rekrutacji i selekcji pracowników
- Oferujemy usługi księgowe i biurowe dla firm

Konsultanci i szkoleniowcy, z którymi współpracujemy to godni zaufania eksperci z wieloletnim doświadczeniem, szerokimi kontaktami, rozległą wiedzą oraz umiejętnościami negocjacyjnymi. To dzięki naszej rozbudowanej sieci sprawdzonych profesjonalistów, 95% naszych Klientów jest zadowolonych z naszych usług. Ponadto długi staż na rynku ułatwia nam dostęp do najlepszych ofert, dzięki czemu naszym Klientom oferujemy najbardziej skuteczne rozwiązania.

Nasi Klienci otrzymują od nas szeroki wachlarz produktów i możliwości - nie jesteśmyzwiązani umowami na wyłączność, dzięki czemu współpracujemy z wieloma podmiotami, szukając zawsze najlepszej oferty dla naszego Klienta.

Z uwagi na dostęp do poufnych informacji oraz nierzadko kluczowych decyzji finansowych, zachowujemy pełną dyskrecję, dzięki czemu jesteśmy firmą cieszącą się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

Oferta, którą prezentujemy jest wynikiem wielu lat rzetelnej pracy i bazuje na doświadczeniu naszych specjalistów. Nasze usługi rekomendowane są Klientom poszukującym skutecznych rozwiązań, ceniącym dyskrecję oraz nastawionym na sukces. Nasze usługi kierujemy do osób zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Gwarantujemy jednocześnie, że w każdej z sytuacji sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

REKLAMY


Telefon

513-523-400
Mail

twojefinanse.szczecin@gmail.com