Twoje Finanse
Michał Piłatowski

tel. 513-523-400

mail: twojefinanse.szczecin@gmail.com

adres:
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 8/15
71-214 Szczecin
Twoje Finanse


Firma “Twoje finanse” ma na celu dobro decyzji biznesowych naszych klientów. Posiadamy ponad sześć lat doświadczenia w branży, a zespół naszych konsultantów to wysoko wykwalifikowani eksperci. Dzięki tym wszystkim elementom, które składają się na działalność naszej firmy, zdobyliśmy wiele sukcesów i wyróżnień z branży ubezpieczeniowej, podatkowej, prawnej, bankowej i pozabankowej, co znacząco wpływa na wciąż rosnącą jakość naszych usług i przede wszystkim - na sukces biznesowy naszych Klientów.

Z przyznanych nam wyróżnień warto wymienić kilka. W 2012 roku otrzymaliśmy certyfikat "Rzetelna firma", w 2015 roku certyfikat "Profesjonalny sprzedawca" od Oferteo, a w 2016 roku wręczono nam dyplom za działania charytatywne na rzecz dzieci od firmy Vestor, która jest jedną z kilku firm, z którą współpracujemy w zakresie działań charytatywnych dla dzieci.Rok 2017 przyniósł nam duże wyróżnienie od Oferteo pod hasłem "Najlepszy w 2017". Jest to wyróżnienie dla najlepiej ocenianych profesjonalistów z regionu. Następnie w 2018 roku udała się bardzo trudna sztuka utrzymania pozycji lidera i ponownie zostaliśmy nagrodzeni tytułem: "Najlepsi 2018". To dzięki docenieniu codziennej, ciężkiej i rzetelnej pracy z każdym klientem możemy się teraz tym chwalić.

Jednocześnie na podkreślenie wymaga fakt, iż firma "Twoje finanse" bardzo szeroko działa na rynku lokalnym. Poprzez organizację licznych praktyk studenckich i staży (w tym także płatnych) walnie przyczyniamy się do rozwoju aktywności zawodowej w całym regionie.Oprócz wielu wyróżnień oraz zdobytych certyfikatów, przede wszystkim liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów. Nierzadko, ze względu na specyfikę naszej działalności, Klienci powierzają nam informacje dotyczące kluczowych decyzji biznesowych czy poufnych informacji o planowanych inwestycjach. Jesteśmy firmą godną zaufania, gdyż priorytetem jest dla nas dobro Klienta i zachowanie pełnej dyskrecji w odniesieniu do powierzanych nam informacji.Dyrektor firmy “Twoje Finanse” to osoba z długoletnim doświadczeniem, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunkach finanse, ekonomia i zarządzanie. Jego doświadczenie zawodowe poparte jest licznymi sukcesami i wyróżnieniami z branży ubezpieczeniowej, podatkowej, prawnej, bankowej, pozabankowej oraz w zakresie zarządzania ludźmi na stanowiskach kierowniczych. Dzięki temu kadra firmy oraz współpracujący z nią eksperci oferują naszym Klientom świadczenia o najwyżej jakości.OPINIE KLIENTÓW


Telefon

513-523-400
Mail

twojefinanse.szczecin@gmail.com